Αλμα Επι Κοντω Κατερίνα Στεφανίδη / Η Κατερίνα Στεφανίδη Παγκόσμια Πρωταθλήτρια στο άλμα επί ... : Νικόλ κυριακοπούλου και κατερίνα στεφανίδη πήραν το εισιτήριο μετά από έναν επεισοδιακό προκριματικό, που διακόπηκε για αρκετά λεπτά λόγω της ξαφνικής καταιγίδας στο ολυμπιακό στάδιο της ιαπωνικής πρωτεύουσας.

Αλμα Επι Κοντω Κατερίνα Στεφανίδη / Η Κατερίνα Στεφανίδη Παγκόσμια Πρωταθλήτρια στο άλμα επί ... : Νικόλ κυριακοπούλου και κατερίνα στεφανίδη πήραν το εισιτήριο μετά από έναν επεισοδιακό προκριματικό, που διακόπηκε για αρκετά λεπτά λόγω της ξαφνικής καταιγίδας στο ολυμπιακό στάδιο της ιαπωνικής πρωτεύουσας.. Ηταν το 6ο μετάλλιο της ελλάδος στους 31ους. Η κατερίνα στεφανίδη και η νικόλ κυριακοπούλου παρέλαβαν τα μετάλλια τους για το χρυσό και… παυλόπουλου στις πρωταθλητριες στεφανίδη και κυριακοπούλου. Την καλύτερη φετινή επίδοση στον κόσμο στο άλμα επί κοντώ πέτυχε χθες το βράδυ στο diamond l. Η κατερίνα στεφανίδη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στον τελικό του επί κοντώ γυναικών με 4.85 μ. Στίβος · άλμα επί κοντώ γυναικών.

Σε έναν συγκλονιστικό τελικό στο άλμα επί κοντώ η κατερίνα στεφανίδη κερδίζει το πρώτο μετάλλιο για τα ελληνικά χρώματα. Όλα τα τελευταία νέα, άρθρα, απόψεις, videos για αλμα επι κοντω στο to10.gr. Ηταν το 6ο μετάλλιο της ελλάδος στους 31ους. Η κατερίνα στεφανίδη και η νικόλ κυριακοπούλου προκρίθηκαν στον τελικό του άλματος επί κοντώ των ολυμπιακών αγώνων, ενώ εκτός συνέχειας έμεινε η ελένη πόλακ. Μήνυμα ενότητας από τις κορυφαίες άλτριες του επί κοντώ.

Κατερίνα Στεφανίδη: Χρυσή ελπίδα για το Ρίο - CNN.gr
Κατερίνα Στεφανίδη: Χρυσή ελπίδα για το Ρίο - CNN.gr from cdn.cnngreece.gr
Η κατερίνα στεφανίδη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στον τελικό του επί κοντώ γυναικών με 4.85 μ. Η κατερίνα στεφανίδη ολοκλήρωσε ικανοποιημένη και ανακουφισμένη τον πρώτο της… κορονοϊός: Την τρίτη θέση στο επί κοντώ του παγκοσμίου πρωταθλήματος κατέκτησε η κατερίνα στεφανίδη. Πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα. Ηταν το 6ο μετάλλιο της ελλάδος στους 31ους. Μήνυμα ενότητας από τις κορυφαίες άλτριες του επί κοντώ. Παγκόσμια πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ η κατερίνα στεφανίδη. Στην ελλάδα η κατερίνα στεφανίδη:

Οι δύο ελληνίδες πρωταθλήτριες πέρασαν τα 4.55μ.

Οι δύο ελληνίδες πρωταθλήτριες πέρασαν τα 4.55μ. Η κατερίνα βρήκε τον δρόμο προς την κορυφή και στους ολυμπιακούς αγώνες του ρίο, καταφέρνοντας να επιβεβαιώσει τις υψηλές προσδοκίες και να φτάσει. Νικόλ κυριακοπούλου και κατερίνα στεφανίδη πήραν το εισιτήριο μετά από έναν επεισοδιακό προκριματικό, που διακόπηκε για αρκετά λεπτά λόγω της ξαφνικής καταιγίδας στο ολυμπιακό στάδιο της ιαπωνικής πρωτεύουσας. Στις υπόλοιπες ελληνικές συμμετοχές, η κατερίνα στεφανίδη, η νικόλ κυριακοπούλου και η ελένη πόλακ διεκδικούν την πρόκρισή τους στον τελικό του επί κοντώ. Μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό η κατερίνα στεφανίδη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στον τελικό του επί κοντώ γυναικών των ολυμπιακών αγώνων του ρίο με 4.85μ., αφήνοντας δεύτερη την αμερικανίδα μόρις και τρίτη την απίθανη μακκάρτνεϊ από την νέα ζηλανδία. Το άλμα της κατερίνας στεφανίδη που την έστειλε στον τελικό του επί κοντώ. Κρίθηκε η πρώτη θέση στο επί κοντώ των ανδρών, με τον εμμανουήλ καραλή (απόλλων πύργου) να είναι εκείνος που κατέλαβε την πρώτη θέση. Από το πρώτο άλμα στον τελικό η κατερίνα στεφανίδη. Πώς συνδυάζεται αυτό με το άλμα επί κοντώ; Η ελληνίδα πρωταθλήτρια πέταξε ξανά στο βάθρο των νικητών στο παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου που διεξάγεται στο. Η χρυσή ολυμπιονίκης του ρίο, κατερίνα στεφανίδη, κατέκτησε το πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα στη διοργάνωση στο άλμα επί κοντώ. Τσιτσιπάς και στεφανίδη οι κορυφαίοι για το 2019. Ελληνική κυριαρχία στο άλμα επί.

Πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα. 4 φεβρουαρίου 1990) είναι ελληνίδα πρωταθλήτρια του άλματος επί κοντώ, χρυσή ολυμπιονίκης και παγκόσμια πρωταθλήτρια.αγωνίστηκε στους ολυμπιακούς αγώνες του 2012 και του 2016. Σε έναν συγκλονιστικό τελικό στο άλμα επί κοντώ η κατερίνα στεφανίδη κερδίζει το πρώτο μετάλλιο για τα ελληνικά χρώματα. Την τρίτη θέση στο επί κοντώ του παγκοσμίου πρωταθλήματος κατέκτησε η κατερίνα στεφανίδη. Στίβος · άλμα επί κοντώ γυναικών.

Στη «μάχη» του Continental Cup η Στεφανίδη! - Σπορ - gavros.gr
Πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα. Το όριο πρόκρισης είναι στα 4.70 μέτρα με τον ελληνικό στίβο να στοχεύει στο 3/3. Μία ακόμα νίκη πανηγύρισε η ελληνίδα πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ κατερίνα στεφανίδη, καθ. Το χρυσό μετάλλιο που κατέκτησε στο ρίο θα κληθεί να υπερασπιστεί η κατερίνα στεφανίδη, η οποία πέρασε στον τελικό. Η κατερίνα στεφανίδη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στον τελικό του επί κοντώ γυναικών με 4.85 μ. Οι δύο ελληνίδες πρωταθλήτριες πέρασαν τα 4.55μ. Πώς συνδυάζεται αυτό με το άλμα επί κοντώ; Αναμφισβήτητα μιλάμε για τον κορυφαίο αγώνα της δεκαετίας στο επί κοντώ γυναικών.

Η κατερίνα στεφανίδη, γεννημένη τον φεβρουάριο του 1990 είναι χρυσή ολυμπιονίκης και παγκόσμια πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ.

Τσιτσιπάς και στεφανίδη οι κορυφαίοι για το 2019. Οι δύο ελληνίδες πρωταθλήτριες πέρασαν τα 4.55μ. Η κατερίνα στεφανίδη ολοκλήρωσε ικανοποιημένη και ανακουφισμένη τον πρώτο της… κορονοϊός: Στην ελλάδα η κατερίνα στεφανίδη: Η χρυσή ολυμπιονίκης του ρίο, κατερίνα στεφανίδη, κατέκτησε το πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα στη διοργάνωση στο άλμα επί κοντώ. 4 φεβρουαρίου 1990) είναι ελληνίδα πρωταθλήτρια του άλματος επί κοντώ, χρυσή ολυμπιονίκης και παγκόσμια πρωταθλήτρια.αγωνίστηκε στους ολυμπιακούς αγώνες του 2012 και του 2016. Η κατερίνα στεφανίδη, γεννημένη τον φεβρουάριο του 1990 είναι χρυσή ολυμπιονίκης και παγκόσμια πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ. Στίβος · άλμα επί κοντώ γυναικών. Το ασημένιο πήρε η αμερικανίδα σάντι μόρις με το ίδιο ύψος και το χάλκινο η νεοζηλανδή ελίζα μακ κάρτνεϊ με 4.80μ. Χθες ήταν μία πολύ καλή, χρυσή και ασημένια μέρα για τον ελληνικό αθλητισμό. Πρωταθλήτρια ευρώπης στο άλμα επί κοντώ αναδείχθηκε στο βελιγράδι η ελληνίδα αθλήτρια. Στις υπόλοιπες ελληνικές συμμετοχές, η κατερίνα στεφανίδη, η νικόλ κυριακοπούλου και η ελένη πόλακ διεκδικούν την πρόκρισή τους στον τελικό του επί κοντώ. «είμαι πολύ χαρούμενη που κάνω τους έλληνες περήφανους» (εικόνες).

Πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα. Στους αιθέρες του ρίο ντε τζανέιρο, η κατερίνα στεφανίδη έδωσε «ραντεβού» με την πιο λαμπρή διάκριση της, μέχρι τώρα, καριέρας της: Μήνυμα ενότητας από τις κορυφαίες άλτριες του επί κοντώ. Αναμφισβήτητα μιλάμε για τον κορυφαίο αγώνα της δεκαετίας στο επί κοντώ γυναικών. Πρωταθλήτρια ευρώπης στο άλμα επί κοντώ αναδείχθηκε στο βελιγράδι η ελληνίδα αθλήτρια.

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ | in.gr
Το χρυσό μετάλλιο που κατέκτησε στο ρίο θα κληθεί να υπερασπιστεί η κατερίνα στεφανίδη, η οποία πέρασε στον τελικό. Μήνυμα ενότητας από τις κορυφαίες άλτριες του επί κοντώ. Η χρυσή ολυμπιονίκης του ρίο, κατερίνα στεφανίδη, κατέκτησε το πρώτο μετάλλιο για την ελλάδα στη διοργάνωση στο άλμα επί κοντώ. Ηταν το 6ο μετάλλιο της ελλάδος στους 31ους. Πώς συνδυάζεται αυτό με το άλμα επί κοντώ; Η απονομή χρυσού μεταλλίου στην κατερίνα στεφανίδη στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανοιχτού στίβου 2016 στο άμστερνταμ *. Μία ακόμα νίκη πανηγύρισε η ελληνίδα πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ κατερίνα στεφανίδη, καθ. Η κατερίνα στεφανίδη και η νικόλ κυριακοπούλου παρέλαβαν τα μετάλλια τους για το χρυσό και… παυλόπουλου στις πρωταθλητριες στεφανίδη και κυριακοπούλου.

Πώς συνδυάζεται αυτό με το άλμα επί κοντώ;

Στίβος · άλμα επί κοντώ γυναικών. Είναι αλήθεια, αλλά η υψοφοβία με πιάνει όταν βρίσκομαι είτε σε πολύ μεγάλο υψόμετρο είτε σε κάποια μέρη από τα. Η κατερίνα στεφανίδη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στον τελικό του επί κοντώ γυναικών με 4.85 μ. Με τη δεύτερη προσπάθεια, η κατερίνα στεφανίδη πέρασε τα 4μ55 στον προκριματικό του επί κοντώ. Όπως γράφει και η ίδια στο facebook η ιστορία της ξεκίνησε στην αθήνα όπου στα 10 της χρόνια, μετά τους ολυμπιακούς αγώνες του σίδνεϊ όπου και επετράπη το άλμα επί κοντώ στις γυναίκες για πρώτη φορά, άρχισε να. Νομίζω ότι από δω και πέρα αρχίζουν λίγο και δυσκολεύουν τα πράγματα και όσο πιο πολύ «καθόμαστε», τόσο πιο πολύ θα μας πάρει να επιστρέψουμε στη φυσιολογικότητα των πραγμάτων για εμάς (…) Η κατερίνα στεφανίδη και η νικόλ κυριακοπούλου άφησαν την ευρώπη με το στόμα ανοικτό καθώς κατάφεραν κάτι που δεν έχει γίνει ποτέ ξανά από έλληνες αθλητές στην ιστορία των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων! «το σημαντικό είναι ότι βρήκα το ρυθμό μου». Η κατερίνα βρήκε τον δρόμο προς την κορυφή και στους ολυμπιακούς αγώνες του ρίο, καταφέρνοντας να επιβεβαιώσει τις υψηλές προσδοκίες και να φτάσει. Πώς συνδυάζεται αυτό με το άλμα επί κοντώ; Η κατερίνα στεφανίδη, γεννημένη τον φεβρουάριο του 1990 είναι χρυσή ολυμπιονίκης και παγκόσμια πρωταθλήτρια στο άλμα επί κοντώ. Η χρυσή ολυμπιονίκης του επί κοντώ, κατερίνα στεφανίδη θα είναι σημαιοφόρος της ελληνικής ολυμπιακής ομάδας στην τελετή λήξης των ολυμπιακών αγώνων του ρίο, που θα πραγματοποιηθεί στη 01.50 ώρα ελλάδας και θα μεταδοθεί από την ερτ. Κατερίνα στεφανίδη, ολυμπιονίκης του στίβου στο άλμα επί κοντώ:

Η ελληνίδα πρωταθλήτρια κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στη ντόχα αλμα επι κοντω. «το σημαντικό είναι ότι βρήκα το ρυθμό μου».